SELAMAT HARI RAYA IDUL FITRI 1431 H
Disela-sela kebahagiaan mudik menyambut hari raya malam ini, saya menyisipkan satu postingan artikel untuk seluruh pembaca di web ini.  Manusia pastinya punya khilaf, entah sengaja dan tidak itu sudah menjadi fitrah bagi kita. Setelah satu bulan lamanya kita menjalankan ibadah puasa ramadhan, kini saatnya bagi saya untuk menyempurnakan ibadah dengan memohonkan maaf kepada seluruh rekan-rekan handai taulan. Selamat Hari Raya Idul Fitri 1431 H,  Minal aidin wal faidzin, mohon maaf lahir dan batin atas segala kekhilafan saya baik disengaja maupun tidak.
Di iringin sebuah harapan, semoga silaturahmi ini akan terus berjalan, dan Allah meridhoi setiap upaya-upaya yang kita lakukan untuk meraih berkahnya, yang terutama tentunya adalah berkah Allah selama bulan ramadhan tidak hilang begitu saja, tetapi akan terus menjadikan kita semakin lebih baik lagi. Amien….
sekali lagi SELAMAT HARI RAYA IDUL FITRI 1431 H, MOHON MAAF LAHIR BATIN,
Odjie dan Seluruh keluarga 
Share to Media
61 thoughts on “”
  1. Tiktok platformunda aradığınız gönderileri, hesapları veya etiketlerin kaldırmak istiyorsanız yapabileceğiniz bazı işlemler vardır. Tiktok algoritması sürekli olarak ziyaret ettiğiniz hesapları, izlediğiniz videoları, beğendiğiniz içerikleri karşınıza çıkarmaktadır. Zira Tiktok sistemine göre bir kullanıcının hangi alanlara ilgi duyduğu bu sayede belirlenmekte ve keşfet kısmında görüntülenecek içerikler bu yöntemle oluşturulmaktadır.

  2. En güvenilir takipçi hizmeti ayağınıza kadar geldi. Takipçi, beğeni, izlenme siparişiniz 5 dakika’da alınır ve hesabınıza hemen teslim edilir. Sizde tiktok takipçi satın almak için tıklayın ve ucuz takipçi satın alarak, takipçi sayınızı ikiye katlayın.

  3. Tiktok organik takipçi satın al hizmetimiz ile hesabını yükselişe geçirmeye hazır ol! Güvenilir, ucuz ve organik tiktok takipçi satın al hizmeti sunan sitemiz ile kaliteli takipçi satın alma paketlerinin tadını çıkar. Tiktok takipçi satın al hizmetimizi kullanmaya başlamak için 4 yıldır hizmet verdiğimiz tiktok takipçi satın alma sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  4. Tiktok takipçi satın alarak takipçi sayınızı arttırmak sandığınızdan çok daha kolay. Websitemizi ziyaret edin ve takipçi satın almak için paketinizi seçin. Ödeme yöntemlerinden dilediğinizi seçerek, güvenilir tiktok takipçi satın alın. Hadi sende gel ve takipçi satın alarak, takipçi sayını arttır.

  5. Sosyal medya uygulamalarının en popüler uygulaması instagram için hemen takipçi satın al. İnstagram ucuz takipçi satın almak için websitemizi ziyaret et ve hemen en ucuz takipçi satın al.

  6. En güvenilir takipçi hizmeti ayağınıza kadar geldi. Takipçi, beğeni, izlenme siparişiniz 5 dakika’da alınır ve hesabınıza hemen teslim edilir. Sizde instagram takipçi satın almak için tıklayın ve ucuz takipçi satın alarak, takipçi sayınızı ikiye katlayın.

  7. İnstagram takipçi satın almak için uygun zamanı bekleme. Hemen instagram takipçi satın alma sitemize gel ve instagram takipçi sayını arttır. İnstagram takipçi sayını yükseltmek için ucuz instagram takipçi satın al ve hesabını fenomen hale getir. İnstagram’da rakiplerini takipçi sayını arttırarak geç. İnstagram takipçi yükseltmek için hemen instagram takipçi satın al.

  8. My spouse and i got really joyful that Jordan managed to do his reports through the entire precious recommendations he had through the web pages. It is now and again perplexing to just find yourself handing out secrets which people may have been selling. So we keep in mind we have got the writer to give thanks to for that. The most important illustrations you have made, the simple web site navigation, the relationships you will help to foster – it’s got many overwhelming, and it’s really leading our son in addition to the family know that the situation is exciting, which is rather mandatory. Thank you for everything!

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.